Dzisiejsza liczba gości:

tel: 146849441

Formularz logowania

ZEBRANIE Z RODZICAMI DZIECI NOWOPRZYJĘTYCH

Dyrektor Przedszkola oraz nauczyciel prowadzący grupę informuje, iż w dniu

24 sierpnia (piątek) o  godz.  16.00  odbędzie się  zebranie informacyjne.

Serdecznie zapraszamy !!

DNI ADAPTACYJNE

Zapraszamy dzieci 3-letnie wraz z rodzicem (opiekunem) na dni adaptacyjne ZORGANIZOWANE W DNIACH  27-29.08.2018.

PROSIMY O PRZYBYCIE Z DZIEĆMI O GODZINIE  9.30 W WYŻEJ WYMIENIONYCH DNIACH. ZAJĘCIA BĘDĄ TRWAŁY ok. 2 godzin. NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ OBUWIE NA ZMIANĘ dla dziecka i rodzica.

Główne zadania na rok 2017/2018

1.     Propagowanie zdrowego stylu życia poprzez racjonalne ode się, dbanie o sprawność fizyczną, zdrowie i bezpieczeństwo.

2.     Dbanie o wszechstronny rozwój dziecka, kształtowanie poczucia własnej wartości oraz pozytywnych postaw wobec innych.

3.    Rozwijanie kompetencji czytelniczych oraz upowszechnienie czytelnictwa wśród dzieci poprzez zainteresowanie książką, jako źródła wiedzy i doznań estetycznych.

4.    Integrowanie przedszkola ze środowiskiem rodzinnym i lokalnym wychowamków.

W roku 2017/2018 przedszkole będzie realizowało treści Programu Wychowania Przedszkolnego ”Od przedszkolaka do pierwszaka”  I. Brody

Cała Polska czyta dzieciom !

CZYTAMY DZIECIOM- Cała Polska czyta dzieciom !

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH RODZICÓW DO KONTYNUACJI TRADYCJI CZYTANIA DZIECIOM W PRZEDSZKOLU !!!

Juz od kilku lat staramy sie propagować akcję CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM.

Zapraszamy wszystkich rodziców do czytania bajek w grupach, do których uczęszczają ich pociechy. Sprawią tym  Państwo ogromną radość wszystkim dzieciom, a  szczególnie swojemu.

.

Copyright © 2013.  Rights Reserved.